Svatební cukroví

 
Plánujete svatbu a řešíte svatební dort, zákusky a ostatní svatební cukroví? Obraťte se na nás.

Na míru připravíme svatební dort požadovaného tvaru, velikosti i chuti. V případě, že si nejste jisti, Vám dort navrhneme, aby ladil se stylem Vaší svatby. Zajistíme kompletní sortiment, který by u svatební hostiny neměl chybět - svatební dort, svatební výslužku, zákusky, cukroví na stůl, svatební koláčky, ...)

Stačí nám zavolat nebo se u nás zastavit a zadat požadavek. My na základě Vašeho požadavku sestavíme návrh a pozveme si vás na ochutnávku. V případě, že s ochutnávkou budete spokojeni, stačí nám 14 dní, abychom na základě vaší objednávky vše připravili.
 
 

Svatební dorty vyrábíme na míru


Stačí si domluvit schůzku s cukrářkou, která s vámi probere Vaše představy. Vyberete tvar, velikost, korpus, náplň i dekoraci. Na základě Vašich přestav dort vyrobíme a po domluvě také přivezeme na místo konání svatební hostiny. Jestliže se Vaše svatba bude konat na Váňově statku, tak svatební dort dopravíme zdarma (http://www.vanuv-statek.cz/uvod).


Svatební výslužky


Krabička 250g 125,-
Krabička 300g 150,-
Krabička 400g 200,-
Krabička 500g 250,-
Krabička 650g 325,-
Krabička 1kg 500,-
Drobné cukroví 1kg 500,-Na základě Vašich přestav dort vyrobíme a po domluvě také přivezeme na místo konání svatební hostiny.